SZC logo

Zalaegerszegi Szakképzési Centrum

OM kód: 203067/012 | 8900 Zalaegerszeg, Báthory utca 58.

Intézmény logo

Zalaegerszegi SzC Báthory István Technikum

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • Teams
 • KRÉTA

Hírek

2023. máj. 5.


Igazgatóság

 • Beiskolázás

Rendkívüli felvételi eljárás 2023

Kedves Nyolcadikos Diák! Ha az általános felvételi eljárás időszakában nem nyertél felvételt egyik középfokú intézménybe sem, vagy felvételt nyertél, de valamilyen okból megváltoztatnád döntésedet, akkor egyenileg, közvetlenül kérheted felvételedet iskolánkba rendkivüli eljárás keretében az iskola cimére vagy e-mail cimére elküldött jelentkezési Iappal.

Rendkívüli felvételi eljárás 2023

Kedves Nyolcadikos Diák!

Ha az általános felvételi eljárás időszakában nem nyertél felvételt egyik középfokú intézménybe sem, vagy felvételt nyertél, de valamilyen okból megváltoztatnád döntésedet, akkor egyenileg, közvetlenül kérheted felvételedet iskolánkba rendkivüli eljárás keretében az iskola cimére vagy e-mail cimére elküldött jelentkezési Iappal.

Az alábbi képzésekre várunk még felvételeizőket!

Érdeklődni lehet: Zalaegerszegi SzC Báthory István Technikum, Zalaegerszeg, Báthory u. 58.

Lékaine Vinkler Mária szakmai igazgatóhelyettes

Telefon: 06-92/815-510, 06-20/940-7685          E-mail: titkarsag@bathory.edu.hu

Jelentkezési lap letölthető itt >>>

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


Nyílt nap a Báthoryban

Nyílt nap a Báthoryban

2021.november 17-én látványos, színes programokkal vártuk az iskolánk iránt érdeklődő 8. osztályos tanulókat. Az eseményekről több média hír is született. Iskolánk tanulói is megfogalmazták a nyílt napon szerzett élményeiket.

2021. nov. 17.


Tóth Vera

Szabó Katalin Nyelvi Verseny

Szabó Katalin Nyelvi Verseny

A Zalaegerszegi Szakképzési Centrum Báthory István Technikumának idegen nyelvi munkaközössége idén is meghirdette a már hagyománnyá vált Szabó Katalin Emlékversenyt 3 fős csapatok részére német, ill. angol nyelven 7-8. osztályosoknak.

2021. nov. 18.


Királyné Németh Zsuzsanna

Divattervező tanulók a Báthoryban

Divattervező tanulók a Báthoryban

2021 szeptemberében megkezdték tanulmányaikat az első leendő divattervezők a Báthoryban. A hét tanuló már az első órákon kreatívan tevékenykedik a “divatműhelyben”.

2021. szept. 15.


Tóth Vera


Partnereink

 • Zalaegerszegi Szakképzési Centrum
 • Oktatási Hivatal - POK Zalaegerszeg
 • Zala Megyei Kereskedelmi És Iparkamara
SZC logo

Zalaegerszegi Szakképzési Centrum


  • Intézmény logo
  • Zalaegerszegi SzC Báthory István Technikum

   8900 Zalaegerszeg, Báthory utca 58.

  • Telefon: +36 92 815 510 / +36 30 224 0542

   E-mail: titkarsag@bathory.edu.hu

   OM azonosító: 203067/012


  2023Zalaegerszegi SzC Báthory István Technikum