SZC logo

Zalaegerszegi Szakképzési Centrum

OM kód: 203067/012 | 8900 Zalaegerszeg, Báthory utca 58.

Intézmény logo

Zalaegerszegi SzC Báthory István Technikum

HírekKözérdekű adatokTeamsKRÉTA

Hírek

2023. okt. 24.


admin

  Az álmok megvalósításának útján - avagy a modell- és divatszakma rejtelmei

  2023. október 20-án, a 11.D osztályban, Rohonczi Fanni, iskolánk egykori tanulója tartott előadást a modell szakma útvesztőiről, a divatipar helyzetéről.

  Az álmok megvalósításának útján - avagy a modell- és divatszakma rejtelmei
  1. október 20-án, a 11.D osztályban, Rohonczi Fanni, iskolánk egykori tanulója tartott előadást a modell szakma útvesztőiről, a divatipar helyzetéről.

  Fanni az UNICEF nagyköveteként a Body-positivity gondolatát erősíti a hallgatósága körében.

  Fanni gyermekkori álma volt, hogy a divattal foglalkozzon felnőttkorában, azonban úgy tűnt, hogy a Crohn - betegség ezt meg fogja hiúsítani. Ekkor 17 éves volt. Sztómazsákkal élt 3 és fél évig – azonban közben sem adta fel álmát! Nagyon kitartóan kereste azt az utat, hogy a betegségének műtéti hegeit a modellszakmában is tudja láttatni. Mindez a Body-positivity gondolatának alapjait jelentette számára. Kitartóan küzd a valamilyen szempontból különleges, az átlagostól eltérő tulajdonságú modell elfogadásáért a divatiparban.

      

  Több sajtómegjelenés is szólt róla pl. Vessel Lifestylish Magazine, Artells Magazine. Részt vett többek között a Budapest Central European Fashion Week, a MOME divatbemutatóján is….a zalai Dóka Éva Pincészet reklámarca is volt…...

  Fanni egykor pincér tanulónk volt, azt követően érettségizett, ruhaipari ismereteket tanult, mesterbarista, valamint a koktélkészítés fortélyait is kitanulta. Jelenleg a MOME ( Moholy-Nagy Művészeti Egyetem ) és a Milánói Művészeti Egyetem hallgatója. Divattanácsadó – stylist – és egyben fotómodell.

  Köszönjük az előadást! További jó egészséget, sok sikert kívánunk céljainak megvalósításához!

     

                                                                                                                                                                                                                                        Keményné Nagy Erika

                      osztályfőnök

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Rendkívüli felvételi eljárás 2024/2025-ös tanévre

  Rendkívüli felvételi eljárás 2024/2025-ös tanévre

  Rendkívüli felvételi eljárásban meghirdetett férőhelyek a 2024/2025-ös tanévre

  2024. máj. 2.


  Igazgatóság

  Szakma Sztár sikerek

  Szakma Sztár sikerek

  Gratulálunk!

  2024. ápr. 29.


  Igazgatóság


  Partnereink

  SZC logo

  Zalaegerszegi Szakképzési Centrum


  Zalaegerszegi SzC Báthory István Technikum

  8900 Zalaegerszeg, Báthory utca 58.

  Telefon: +36 92 815 510 / +36 30 224 0542

  E-mail: titkarsag@bathory.edu.hu

  OM azonosító: 203067/012


  2024Zalaegerszegi SzC Báthory István Technikum